Bëhet virale videoja kur burri i Arbana Osmanit zbuloi se Arbër Hajderi merr informata nga regjia përmes orës inteligjente

Në rrjetet sociale është shpërndarë së fundmi një video e vjetër e ish-regjisorit të Big Brother VIP Albania, Eduart Grishaj, e cila po shkakton debat tek ndjekësit e këtij reality-show.

Video e cila është regjistruar vitin e kaluar në emisionin “Fan Club” të vitit të kaluar, ka ngjallur interes të ri-dëgjuar pas komenteve të opinionistit Arbër Hajdari në edicionin e sivjetmë të Big Brother VIP Albania.

Në këtë intervistë, moderatorja Megi Pojani e kishte pyetur Grishajn nëse ishte e vërtetë që Arbri përdor kufje dhe merr instruksione nga regjia gjatë emisionit.

Ndërsa Eduart Grishaj e mohoi ekzistencën e kufjeve, ai zbuloi se Arbri përdor një orë inteligjente nga e cila, sipas tij, regjia i dërgon informata dhe udhëzime.

Ky detaj është bërë viral në TikTok dhe X (ish-Twitter).

Related Posts

Discover your home’s history with hidden Google Maps tool that lets you travel back in time

You might discover that your house has a hidden past. Did you know that Google Maps has a secret setting that lets you go back in time? Alright, it’s…

Madonna’s son claims he’s been forced to ‘scavenge’ for food after moving out of mom’s mansion

David is currently living in New York City with his girlfriend Madonna’s son claims he’s been ‘scavenging’ for food since he moved out of his mom’s mansion….

Donald Trump brutally responds after Joe Biden officially drops out of 2024 presidential race

It’s the sort of response you’d expect from Donald Trump Donald Trump has responded to Joe Biden’s announcement that he will be stepping down from the 2024…

24-year-old Bulgarian woman wants to have the biggest lips in the world

Everyone is beautiful in their unique way – and everyone being different is what makes the world such a colorful and amazing place. However, a big part…

UPS driver ‘crushed family dog’ after they hurled 55-pound package over garden fence

Naria Harutjunjan claimed the package accidentally hit her dog A woman has claimed that her beloved pup was killed after a package was thrown over her gate…

Mars rover accidentally discovers ‘mind-blowing’ substance that has scientists struggling to explain it

NASA has revealed its Curiosity Mars rover has made an ‘exciting’ discovery which ‘shouldn’t be there’ NASA’s Curiosity Rover has discovered a ‘surprise’ substance on Mars which…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *